Kim Boske – Mapping 5 (2009) – € 1010,-

February 23, 2010

Kim Boske (1978, Hilversum) is één van de 25 fotografen die meedoet aan QUICKSCAN NL# 01 in het Fotomuseum in Rotterdam; een dwarsdoorsnede van nieuwe, toonaangevende fotografie in Nederland. Ook had ze al tentoonstellingen bij galerie Ron Mandos . Niet gek voor iemand die pas in 2005 van de Koninklijke Academie in Den Haag kwam.

Boske toonde vorig jaar een intrigerende serie foto’s in Foam. Voor Mapping fotografeerde ze bomen vanuit verschillende standpunten en legde die perspectieven als lagen vervolgens weer op elkaar. Het resultaat is onverwacht poëtisch: een verstilde rondcirkelende blur uitgesmeerd in de tijd.

titel: Mapping 5 (2009)
techniek: print
afmetingen: 10, gesigneerd en genummerd, 40x60cm
prijs: vanaf € 1010,- (incl. 19% BTW) per stuk
er zijn er nog een paar beschikbaar uit de oplage van 10 voor deze prijs, daarna zal de prijs trapsgewijs met € 150 per foto stijgen tot  € 1.650  voor nr. 10/10.
verkoopinfo: We like art
kunstkoop: nee

Previous post:

Next post: